Zadzwoń do nas +48 (22) 379 78 66

O nas

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą główną siedzibę w Warszawie. Swoją działalność skupiamy głównie na aktywnościach związanych z usługami transportowymi, logistycznymi i spedycyjnymi.

Wyróżnia nas umiejętne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych do powierzonych nam zleceń. Współpracując z najlepszymi dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas najwyższej jakości usługi, spełniały wymagania wszystkich Klientów.

Działalność

Obszar naszej działalności obejmuje cały kraj i Europę. Zaangażowanie i rzetelność, to atuty, które podnoszą sprawność działania naszego przedsiębiorstwa.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jakie rozwiązania warto wdrażać. Korzystamy z nowoczesnej floty, która jest wyposażona w system kontroli monitorowania GPS. Macie Państwo podgląd przewożonego ładunku, gdzie się znajduje i coś się z nim aktualnie dzieje.

Zawsze na czasWspółpracując z nami możecie Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie o każdej porze.
Zespół Największą wartością firmy są nasi pracownicy, doskonale znający rynek oraz potrzeby naszych Klientów.
ElastycznośćDzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży TSL doskonale znamy Państwa potrzeby dlatego jesteśmy elastyczni w naszych działaniach.
Jakość W trosce o Państwa potrzeby zależy nam na stałym udoskonalaniu naszej współpracy.
OPINIE O KASPEDA Co mówią nasi klienci